EZJ-S1VD182
Mfr.Part #
EZJ-S1VD182
Datasheet
EZJ-S1VD182
Description
VARISTOR 50V 0603
Stock
30094
Capacitance @ Frequency :
1800 pF @ 1 kHz
Maximum DC Volts :
30 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Varistor Voltage (Typ) :
50 V
Datasheets
EZJ-S1VD182
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD